Книжково-ілюстративна виставка «Каміни та печі – магія живого вогню»

pkxvOBAVadUЗ 25 жовтня по 15 листопада у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута тематична книжково-ілюстративна виставка «Каміни та печі – магія живого вогню».

Промайнуло бабине літо, але кожному хочеться, щоб тепло і комфорт залишалися з нами і на далі в наших домівках, серцях, думках, приязних стосунках. Адже наше буденне життя наповнене приємними речами не тільки такими, як смачна їжа чи зручний модний одяг. Це ще й час, проведений разом із сім’єю або друзями в затишній комфортній оселі, в неповторній гармонійній атмосфері. Ці щоденні радощі може створити для вас сучасний камін або ексклюзивна піч. Адже відкрите вогнище, гра полум’яних язиків в усі часи володіли притягальною силою чистої позитивної енергії…

До уваги користувачів представляємо цікаву актуальну тематичну літературу з бібліотечного фонду відділу. Саме книги та журнали, які за своїм змістом передають повну та актуальну інформацію з історії створення камінів та печей, їх спорудження, мурування та монтажу, стануть вам у нагоді. Також пропонуємо друковані документи, що містять сучасні дизайнерський і функціональний погляди на каміни та печі. В цих виданнях містяться відповіді на питання професіоналів і початківців, поради, рекомендації, що являються актуальними для практики.

Тематична книжково-ілюстративна виставка буде цікавою широкому колу користувачів, фахівцям будівельної галузі – пічникам, архітекторам та дизайнерам.

Камін або піч власноруч у своїй оселі? Чом би й ні? Надихайтеся й творіть! Наші книги та журнали очікують саме на вас.

 

pkxvOBAVadU

 

 


Мобільне меню