Книжково-ілюстративна виставка «Фундамент державності»

IMG_20190627_10031328 червня українці відзначають державне свято – День Конституції України. В цей день держава святкує початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція визначила найціннішим життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

З нагоди відзначення Дня Конституції України в читальному залі розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Фундамент державності». На експозиції представлені законодавчі документи, наукові, навчальні, довідкові та методичні видання із фондів книгозбірні, які розкривають основні етапи становлення та розвитку української конституційної ідеї, надають можливість кожному ознайомитися з важливим значенням Конституції, в якій закріплено право українського народу мати власну державу.

 

IMG_20190627_100313

 

 


Мобільне меню