Книжково-ілюстративна виставка до Дня хрещення Київської Русі-України

на головну хрещення читалкаДень хрещення Київської Русі – державна пам’ятна дата, що відзначається щорічно 28 липня – у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, відповідно до Указу Президента України від 25 липня 2008 року № 668/2008 «Про День хрещення Київської Русі».

Хрещення Київської Русі – процес прийняття і поширення християнства в Київській Русі. Ключова подія – масове хрещення в 988 р. мешканців Києва, а згодом інших міст держави князем Володимиром Святим, у результаті чого християнство стало провідною релігією на Русі.

Утвердження християнства на Русі – тривалий складний процес, що розтягнувся в часі на багато століть нашої ери, пройшовши у своєму розвитку кілька важливих стадій: спонтанного проникнення християнських ідей і цінностей до язичницького середовища, боротьби християнства та інших світових релігій за сфери впливу, проголошення християнства державною релігією Київської Русі, протистояння язичницького суспільства новій ідеології.

До відзначення річниці хрещення Київської Русі відділ обслуговування користувачів представляє книжково-ілюстративну виставку «Духовна спадщина українського народу», на якій представлено джерела, які розповідають про історичну подію, що відбулася в 988 році та стала ключовою і вирішальною в подальшому розвитку всієї Київської Русі.

Запрошуємо всіх зацікавлених у відділ обслуговування користувачів до перегляду експозиції, яка діятиме до 10 серпня.

 

IMG_20210726_164338


Мобільне меню