Книжково-ілюстративна виставка-акцент «Капуста – прима сучасної кухні»

P7130139З 13 по 23 липня 2016 року у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відкрита  книжково-ілюстративна виставка-акцент «Капуста – прима сучасної кухні».

На сторінках представлених видань – найрізноманітніша інформація про капусту – унікальну овочеву культуру, що своєю назвою зобов’язана круглій формі, що по-латині означає «caput» – голова.

Без перебільшення, капусту можна назвати українським національним продуктом. Відомо, що Олександр Македонський перед боєм годував своїх воїнів капустою, а Піфагор сам займався селекцією капусти. Полюбляли вирощувати капусту і стародавні римляни.

І сьогодні жоден сучасний стіл не обходиться без капусти. Сира й тушкована, кисла й варена… Український борщ, голубці, вареники, пиріжки – всього й не перелічити. Важко знайти інший овоч, який був би настільки смачним, корисним для здоров’я.

Це далеко не повний перелік питань та рецептів, з якими знайомлять користувача  книги та журнали, відібрані із фонду відділу, які представлені на запропонованій книжковій виставці.

Виставка-акцент  буде цікавою та корисною всім, хто полюбляє смакувати простими і водночас вишуканими стравами з чудо-овоча – капусти.

  • P7130138
  • P7130137
P71301381 P71301372
css3 slider by WOWSlider.com v6.1


Мобільне меню