Книжково-ілюстративна викладка «Вітчизняна легка промисловість у ХХ – на початку ХХІ століття»

P6020008З 08 по 22 червня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук у рамках проекту «Ретроспектива галузевих видань» до Дня працівників легкої промисловості розгорнута тематична книжково-ілюстративна викладка «Вітчизняна легка промисловість у ХХ – на початку ХХІ століття».

Історії розвитку вітчизняної легкої промисловості присвячено чимало друкованих видань, багато з яких зберігаються у фондах нашої книгозбірні. Зокрема, енциклопедичні, довідкові, учбові посібники та підручники з матеріалознавства, технологій та обладнання виробництва.

Серед представлених на викладці книг зацікавленість викликають з крою та шиття жіночого, чоловічого і дитячого одягу, що побачили світ на початку 50-х років минулого століття. Окрім швейного, представлена література, що розкриває  трикотажне виробництво, ткацтво, пошиття шкіряних та хутряних виробів.

Для тих, хто цікавиться еволюцією розвитку швейної галузі на Буковині, в нагоді стане книга про керівника виробничого об’єднання «Трембіта» Стеллу Станкевич «Доля з іменем Зорі. Образ часу в людській історії» (Чернівці, «Букрек», 2003 р.). Вироби цього швейного підприємства відомі далеко за межами України, а його керівник має беззаперечний авторитет серед працівників, партнерів та споживачів їхньої продукції.

Представлені галузеві видання, що викладені для перегляду, можуть зацікавити не тільки працівників легкої промисловості, але й широке коло користувачів.

 

P6020008


Мобільне меню