Книжково-ілюстративна викладка-пропозиція «Ваш маєток: ландшафтний дизайн власноруч»

8XgaNHlkCT8З 05 по 20 травня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнуто книжково-ілюстративну викладку-пропозицію «Ваш маєток: ландшафтний дизайн власноруч».

Існує багато проектів будинків, але кажуть, ніби найкращий – той, що виник у вашій уяві. Головне, слід пам’ятати, що будівля повинна слугувати вам довгі роки. Садова ділянка гарна лише тоді, коли дім з усіма будівлями та пішохідними стежинами разом із садом утворюють єдиний архітектурно-декоративний комплекс.

Сад і будинок повинні відповідати один одному, створюючи цілісне враження. І саме з цим допоможуть справитися ази ландшафтного дизайну. Ландшафт – це те, що людина осмислює, концентрує та створює заново. Садово-паркова архітектура використовує природні елементи, де кожен може відкрити свій особливий внутрішній світ.

На сторінках представлених періодичних та книжкових видань – різноманітні, цікаві матеріали з бібліотечного фонду відділу, які допоможуть створити свій неповторний ландшафтний дизайн.

На окрему увагу заслуговують публікації з журналів «Благоустройство территорий», «Ландшафтный дизайн» та  «Мой прекрасный сад», що змістовно розкривають тему викладки.

Мудре китайське прислів’я говорить: «Той, хто садить сад, той вирощує щастя!». Тож бажаємо всім долучитися до цієї благородної справи.

 

WEa7S8hpKRg