Книжково-ілюстративна викладка-пропозиція «Томати – фаворити грядок»

38016502_2040143502966667_2282266623760924672_nЗ 25 липня по 8 серпня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута книжково-ілюстративна викладка-пропозиція «Томати – фаворити грядок».

Із приходом літа й осені значно збагачується наш раціон, у нього додаються овочі, фрукти та ягоди. Почесне місце серед них займають томати.  Завдяки своїм цінним поживним і дієтичним якостям, високій врожайності помідори вирощують майже в усьому світі. Білі, жовті, зелені, рожеві, червоні, темно-коричневі й навіть чорні – великий вибір овочевих культур родини пасльонових на смак городників. Справжнє диво природи, завезене із Південної Америки на вашій ділянці. З помідорів можна готувати салати, соки, консервувати, квасити, сушити, в’ялити.

Користувачам пропонуються цікаві статті із журналів «Дім, сад, город», «Огородник», «Овощеводство», у яких даються практичні поради щодо дозрівання овочів. Сорти і гібриди, технологія вирощування, найпоширеніші захворювання рослин – ці питання розкривають книги із фонду бібліотеки.

Представлені на виставці видання розраховані на увагу як аматорів, так і досвідчених городників для того,  щоб отримати томатний врожай власної мрії.


Мобільне меню