Книжково-ілюстративна викладка-пропозиція «Дачний сезон: що посієш, те й пожнеш»

viber image 2019-03-26 , 15.57.53З 26 березня по 15 квітня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута книжково-ілюстративна викладка-пропозиція  «Дачний сезон: що посієш, те й пожнеш».

Сьогодні багато людей працюють на своїх присадибних ділянках, які є найкращими ліками від різноманітних потрясінь і конфліктів. Природа і земля допомагають відновити душевну рівновагу,  позбавитися стресів та депресій. Занурюючись у дачну роботу, ми попадаємо в особистий світ захоплених людей, що вміють і люблять працювати на землі. Вони завжди готові поділитися своїми успіхами, порадіти та повчитися в інших, де кожен день приносить нові відкриття і позитивні емоції. Любов до землі, рослин, тварин, бажання зробити цей світ красивим – це те, що об’єднує їхні душі.

Огірки і томати, яблуні і вишні, тюльпани і троянди цінують любов, турботу, кропітку працю та увагу до себе. А ще, восени дачника чекає нагорода – врожай з власного саду і городу. А це – завжди екологічно чисті, без нітратів та інших шкідливих речовин продукти.

Як досягти чудових результатів? Власне про це книжково-ілюстративна викладка-пропозиція, наповнена різноманітними тематичними друкованими виданнями з фондів ЧОУНБ ім. М. Івасюка. Отримати нові знання та збагатити «дачний» досвід  допоможуть тематичні енциклопедичні, довідкові, науково-популярні та періодичні видання.

Запропонована викладка розрахована на широке коло читачів, зокрема на любителів-городників та власників садиб, земельних ділянок, які  цікавляться новими практичними досягненнями в галузях землеробства, насінництва, овочівництва, квітникарства, сучасними тенденціями  благоустрою, ландшафтного дизайну приватних територій.

 

viber image 2019-03-26 , 15.57.53

 

 


Мобільне меню