Книжково-ілюстративна викладка-порада «Філософія смаку. Дифірамби ягідній кулінарії»

P5230006З 29 травня  по 09 червня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута  книжково-ілюстративна викладка-порада «Філософія смаку. Дифірамби ягідній кулінарії».

Сезон свіжих ягід на Буковині дивовижно короткий – не встигли озирнутися, а вже осінь і навколо тільки баштани. Тому вже сьогодні пропонуємо якнайшвидше включити в свій раціон ягоди у всіх можливих варіантах. У цьому допоможуть вишукані рецепти різних страв, які пропонуються вашій увазі на паперових та електронних носіях, що зберігаються у бібліотечному фонді відділу. Складаючи особисте меню на літній період, не забудьте скористатися нашими порадами: холодні закуски, напої, гарячі страви, десерти – все додасть вам і родині не тільки приємного смаку та емоцій, а головне – здоров’я.

Не обов’язково бути відмінним кулінаром чи майстром-кондитером, важливо приправити ягідні страви своєю любов’ю і фантазією.  Якщо ви прихильник здорового способу життя та органічних продуктів харчування, спробуйте зробити для себе хоча би один раз на день протягом місяця чорнично-ожинний коктейль, і дуже швидко ви помітите, наскільки прибавилося вам сил та енергії, покращився зір!

Смачна ягідна страва сьогодні можлива без великих затрат та зусиль за допомогою вашої фантазії та майстер-класу від відомих українських кухарів. Для цього існує чимала різноманітність ягід,  ароматів, предметів декору – карвінгу, за допомогою яких, використовуючи сучасні технології, можливо суттєво змінити  своє харчування. Додайте до цього талант, знання, відчуття смаку, інтуїцію, гарний настрій та, безумовно, креативні ідеї.

Представлена книжково-ілюстративна викладка-порада  буде цікавою та корисною всім, хто хоче урізноманітнити своє харчування, оздоровити свою родину за допомогою ягідної кулінарії, але їм бракує тематичної інформації.

Приходьте до нас і ми надихнемо вас новими  кулінарними ідеями. Черпайте їх у нас  на сторінках запропонованих книг та журналів. Все у ваших руках !

 

P5230006

 

 


Мобільне меню