Книжково-ілюстративна викладка «Напої, соки та коктейлі для вашого здоров’я: відчуй смак і користь»

imageЗ 02 по 17 червня 2017 р. у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук до Дня здорового харчування розгорнута тематична книжково-ілюстративна викладка «Напої, соки та коктейлі для вашого здоров’я: відчуй смак і користь».

Готувати овочеві та фруктові напої – модно. Це ознака доброго смаку і здорового способу життя. Плодові, ягідні та овочеві соки можна подавати до всіх страв. Для поліпшення апетиту, тамування спраги добре пити морси, фреші, крюшони, коктейлі. В натуральних соках концентрація корисних речовин набагато вища, ніж у твердих сирих овочах і фруктах. Крім того, це дуже смачно. Також треба не забувати і про найдавніший, найпоширеніший та корисний літній напій – квас.

Значення фруктів та овочів у нашому харчуванні дуже велике і багатогранне. Вони є джерелом важливих для організму людини вітамінів, легко засвоюваних вуглеводів, мінеральних солей та біологічно активних речовин. Їжа, багата на вітаміни, надає організму бадьорості, завдяки їй людина може жити повноцінним життям довгі роки, зберігати фізичну та духовну активність.  Фрукти і ягоди, сезон яких зараз розпочався, є бажаними та необхідними в харчуванні кожного.

Переглядаючи тематичну викладку, ви знайдете для себе цікаві рецепти із книг, періодичних видань, які зберігаються у бібліотечному фонді відділу.

 

image

 

 


Comments are closed.