Книжково-ілюстративна викладка «Архітектура сучасності та культура часу – творчий тандем»

arhsuЗ 30 червня по 15 липня  2016 року у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відкрита тематична книжково-ілюстративна викладка «Архітектура сучасності та культура часу – творчий тандем», присвячена Дню архітектури України.  На ній представлено до півсотні інформаційних друкованих джерел з фондів ЧОУНБ ім. М. Івасюка. Зокрема, можна ознайомитися з енциклопедичними виданнями, фотоальбомами, монографіями, матеріалами науково-практичних конференцій, підручниками, навчальними посібниками та іншими тематичними виданнями. Серед запропонованої літератури є рідкісні  та подаровані авторами книги:

  • серія робіт В. В. Вічерського, кандидата архітектури, лауреата Державних премій України в галузі архітектури;
  • науково-довідкове видання «Київське житло другої половини ХІХ- початку ХХ століття» Олени Сердюк, заслуженого працівника культури України, віце-президента Українського національного комітету ICOMOS, члена Головної ради Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, члена Національної спілки художників України, історика мистецтва та художнього критика;
  • науковий книгодрук – перша фундаментальна історія архітектури та містобудування Львова «Архітектура Львова. Час і стилі. ХІІІ-ХХІ ст.» упорядника і наукового редактора Ю. О. Бірюльова;
  • буклет про унікального мультимитця, відомого в усьому світі чернівчанина за назвою «Фредерік Кіслер. Художник, архітектор, візіонер».

Книжкова викладка буде цікавою для архітекторів, науковців, фахівців містобудування і галузі збереження культурної та архітектурної спадщини, мистецтвознавців, істориків, краєзнавців, всіх, хто залюблений в архітектуру не тільки нашого краю, а вивчає, знає  і милується унікальними архітектурними спорудами в усьому світі.

 

arhsu