Книжково-ілюстративна викладка-акцент «Мода у вашому домі: поезія форми і кольору»

FNqEtIV8JFwЗ 24 липня  по 04 серпня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відкрита  книжково-ілюстративна викладка-акцент «Мода у вашому домі: поезія форми і кольору».

Літо – жага змін, оновлень, особливо середовища, дому, в якому живеш ти і твоя родина. Головне – не лінуватися та ініціювати зміни, бо все бажане – на відстані простягнутої руки.

Оригінальне сучасне  оновлення помешкання сьогодні можливе без великих затрат та зусиль за допомогою вашої фантазії та декора. Для цього існує чимала різноманітність оздоблювальних матеріалів, предметів меблів, кольорів текстилю, світильників, аксесуарів, рослин, ароматів, предметів декоративно-прикладного мистецтва, за допомогою яких, використовуючи сучасні тенденції та тренди, можливо суттєво змінити або оновити до невпізнання ваше помешкання. Для цього ще потрібно додати талант, знання, відчуття стилю, інтуїцію, гарний смак та, безумовно, креативні ідеї. Багато чого можна знайти на запропонованій вам викладці.

На сторінках представлених видань – найрізноманітніші матеріали про інтер’єр, декор та дизайнерські ідеї для вашого дому. Книги та журнали з бібліотечних фондів відділу наповнені сучасною та доступною тематичною інформацією.

Представлена книжково-ілюстративна викладка-акцент  буде цікавою та корисною всім, хто хоче змінити свій оточуючий простір, свій дім, але їм бракує інформації.

Приходьте до нас і ми надихнемо вас новими ідеями. Черпайте їх у нас  на сторінках запропонованих книг та журналів. Вони у ваших руках!

 

FNqEtIV8JFw

 

 


Мобільне меню