Книжково-ілюстративна експозиція «Архітектурне намисто України»

3ZCk32IVTpw1 липня  щорічно українські архітектори та поціновувачі архітектурних шедеврів країни відзначають своє професійне свято – День архітектури України. Це свято було створене, щоб вшанувати і показати наскільки важливі усі архітектурні споруди, яких в Україні дуже багато. Архітектуру називають «застиглою музикою», «виразником устоїв». Вона часом красномовніше за літописні сторінки розповідає про життя і культуру минулих поколінь.

Найпотужнішим з подібних свідчень, що тримають на собі печать мудрості віків, є українська архітектура. Тільки за офіційними даними, в Україні налічується близько 14 тисяч пам’яток архітектури, 46 великих історичних культурних заповідників і більше 1000 об’єктів паркового мистецтва.

В Україні дуже різноманітна архітектура. Особливо це можна говорити про різні собори і церкви. Деякі навіть говорять, що вони “озвучені дзвонами”. Історія наших соборів налічує вже тисячоліття, і ці будівлі можуть похвалитися не тільки величезною історією, але і неперевершеною архітектурою.

З цієї нагоди у відділі мистецтв розгорнуто книжково-ілюстративну  експозицію «Архітектурне намисто України», на якій представлені друковані  видання про архітектуру України.

 

3ZCk32IVTpw

 

 


Мобільне меню