Книжкова виставка «Віхи становлення ОУН»

IMG_20200207_11122110 лютого 80 років тому був створений «Революційний провід Організації українських націоналістів» (РП ОУН) на чолі зі Степаном Бандерою.

У новітній історії України ОУН стала провідною та об’єднавчою політичною силою української нації у послідовній, безкомпромісній, жертовній боротьбі  за відновлення Української Самостійної Соборної Держави.

Відомі українські представники ОУН у свій час боролися за розбудову української нації, за волю українського народу, за рідне українське слово і навіть віддавали своє життя.

Історія боротьби за самостійну соборну Україну знає чимало трагічних сторінок. Завжди знаходилися сили, які ніколи не були зацікавлені в Українській державності. Бо існування незалежної України докорінно змінювало геополітичну ситуацію на Європейському континенті. Але український народ ніколи не припиняв боротьби за право бути господарем на своїй землі.

З нагоди 80-річчя створення Революційного проводу ОУН в читальному залі розгорнута історична книжкова виставка «Віхи становлення ОУН», яка допоможе всім охочим у вивченні історії українського націоналістичного руху, створенні більш цілісної картини діяльності ОУН та переосмисленні постаті Степана Бандери.

 

IMG_20200207_111221

 

 


Мобільне меню