Книжкова виставка «Сила незламного духу» (до Дня Героїв Небесної Сотні)

IMG_20190219_10100420 лютого минає 5 років від тих страшних подій на Майдані, який став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей   у  нашій  державі. Ніхто не в праві забути морозні дні 2013-2014 років, коли від напруги закипала в жилах кров, коли в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці.

За нашу з вами свободу заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість із них – молоді, сильні. Ті, що тільки починали жити. Тисячі поранених і більше ста людей було вбито снайперами та бійцями спецпідрозділів міліції. Серед них – науковці, викладачі, студенти, вчителі, художники, архітектори, театральні режисери, громадські активісти. Кров цих людей стала вироком для злочинної влади.

З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні відділ обслуговування користувачів пропонує до перегляду книжкову виставку «Сила незламного духу».

Кількість книг, присвячених Майдану, зростає в геометричній прогресії. Переважна більшість з них – це видання з численними фотографіями, портретами, спогадами. Всі вони викликають справді читацький інтерес, а не просто патріотичний порив “придбати на пам’ять”. Ці книги розповідають про вирішальні події  на Майдані, містять в собі відверті інтерв’ю з головними героями тієї історичної зими, які перебували по обидва боки барикад.

З добіркою творів, які увінчали події Майдану та його героїв, усі охочі можуть ознайомитись в читальному залі до кінця лютого.

 

IMG_20190219_101004