Книжкова виставка-пропозиція «Буковина – зелена гілка України»

З метою популяризації бібліотечного фонду відділ краєзнавства підготував книжково-ілюстративну виставку, з якою можна ознайомитись впродовж 5–25 вересня 2023 р.

«Якщо б Господь Бог вирішив провести свою відпустку на Землі, то неодмінно вибрав би для цього Буковину». Ця говірка австрійської доби Буковини правдоподібно віддзеркалює цілком реальне підґрунтя непересічних рис довкілля благословенного краю, адже на порівняно невеликій території сконцентровані всі принади й чари, що так рясно піднесла людині Природа.

До уваги користувачів бібліотеки – книжкові видання про національні природні парки, заказники, пам’ятки природи, заповідні урочища, ботанічні сади, дендрологічні парки. Праліси та старовікові ліси, рідкісні і лікарські рослини, що мають природоохоронний статус,  представлені в колективних монографіях, довідкових виданнях, поетичних збірках місцевих авторів, фотоальбомах.

Матеріали виставки розраховані на викладачів і студентів природничих спеціальностей, учителів та учнів загальноосвітніх шкіл, всіх, хто не байдуже ставиться до природи рідного краю.


Мобільне меню