Книжкова виставка «Літературний вернісаж від Українського інституту книги»

Буфер обмена01Головне для будь-якої бібліотеки ­– її користувач і фонд.  В Україні діє програма поповнення бібліотечних фондів за рахунок коштів державного бюджету, яку адмініструють Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Українським інститутом книги. Вона передбачає находження до бібліотек актуальної, якісної книги  найкращих українських та зарубіжних авторів.

На виставці представлені нові книжки, видані у 2020 році виключно українською мовою, гарно ілюстровані, об’єднані серіями «Знамениті українці», «Великий науковий проєкт», «Політичні портрети», «Українська міфологія», «Мистецтво мислити», «The New York Times», «English Library», «American Library» та ін. Кожне видання має особливу наліпку «Ця книга у бібліотеці завдяки УІК (Українському інституту книги)» «UKRAINIAN //|||BOOK INSTITUTE».

Наші користувачі вже мали змогу ознайомитися з новими надходженнями на блогах відділів та в соціальних мережах. А зараз, по закінченню «червоної зони» карантину, у фоє бібліотеки розгорнуто книжкову виставку «Літературний вернісаж від Українського інституту книги».

Запрошуємо всіх  охочих  відвідати книгозбірню та  вибрати художню або галузеву книгу на свій смак.

Буфер обмена01


Мобільне меню