“Книжкова колекція в подарунок”

До фондів обласної наукової бібліотеки ім. Михайла Івасюка надійшли нові надходження від Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського НАН України.

Завдяки започаткованій акції «Національна академія наук України – бібліотекам» книгозбірня безкоштовно отримала 70 ґрунтовних наукових видань народознавчого та мистецтвознавчого спрямування. Це – фундаментальні видання із української та європейської етнології, дослідження національної культури, народної та професійної творчості тощо. Серед цінних видань, що поповнили фонд бібліотеки, зокрема, унікальний корпус фольклорно-етнографічних експедиційних джерел «Етнографічний образ сучасної України» (10 томів), перевидана етнографічна спадщина П. Чубинського (6 томів), М. Костомарова та Ф. Колесси, багатотомні видання з історії образотворчого та декоративного мистецтва, кіно, музики та театру, музичні і фольклористичні енциклопедичні праці тощо.

Видання фундаментальні та дуже необхідні бібліотечній установі для задоволення читацького попиту саме в такій літературі  серед науковців,  дослідників, студентів та учнів.

Громадянському суспільству Буковини видання будуть презентовані на ІІІ обласному книжковому фестивалі «БукФест», що відбудеться 18–19 жовтня 2023 р.

Слідкуйте за анонсами.


Мобільне меню