Книжкова експозиція «Архітектурні ансамблі рідного краю»

aranЩорічно, 1 липня, в Україні  відзначається День архітектури України. Цього дня присуджується  і вручається Державна премія України в галузі архітектури.

З нагоди свята у відділі мистецтв розгорнуто книжкову експозицію «Архітектурні ансамблі рідного краю», на якій представлені друковані  видання про архітектуру рідного краю та нашого міста Чернівці.

З усіх видів мистецтв архітектура найбільш різнопланово пов’язана з суспільством, його історією, культурою, політикою, соціально-економічним устроєм, природою та кліматом. В архітектурі, як мистецтві високого соціального призначення, найбільш повно віддзеркалюється національна самобутність та ментальність народу. Проблема національної неповторності, своєрідності, спадкоємності та розвитку національних традицій в українській архітектурі протягом багатьох років привертає глибоку увагу науковців, майстрів архітектури та мистецтва. Це одна з найбільш складних теоретичних проблем, яка має велике практичне значення для сучасного розвитку української архітектури як мистецтва формування гармонійного життєвого середовища.

Запрошуємо всіх бажаючих до ознайомлення.

aran