Книги, які змінять вашу свідомість

IMG-0707Прагнучи до своїх цілей, людина часто боїться виходити із зони комфорту, відчуває невпевненість у власних силах. Їй банально не вистачає якогось заряду енергії, порції натхнення. І як результат – опущені руки від безпорадності. Але не панікуйте! Адже на допомогу в таких ситуаціях приходять книги, що не вкажуть шлях розвитку, але послужать ідеальною підзарядкою розумової батарейки. Адже, як відомо, хороша книга має цілющі здібності – може вилікувати душевні рани і навчити радіти кожній секунді життя. Ці книги – це справжнісінька дієва «зброя», яка надихає, вчить мислити по-іншому, чудо, здатне кардинально змінити погляди людини.  Будьте сміливіше, і вперед за своєю мрією, разом з нашою добіркою!

Беннет М. До біса почуття. Як вибратися з лайна / М. Беннет, С. Беннет ; пер. з англ. Д. Антонюка. – 2–ге вид. – Київ : Наш формат, 2018. – 424 с. Завдяки цій книжці ви навчитеся ставити перед собою тільки реалістичні завдання та здійснювати їх.

Бретт Р. Будь дивом. 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим / Р. Бретт ; пер. з англ. В. Кучменко. – 3-тє вид. – Харкiв : Клуб сімейного дозвілля, 2019. – 256 с. Книжка допоможе зрозуміти та прийняти себе і водночас спонукає стати кращим!

Войніцький А. Скільки коштує бути білою вороною / А. Войніцький ; пер. з рос. Л. Задьорної. – Харків : Віват, 2015. – 160 с. Хтось із читачів знайде в цих історіях себе, хтось буде всіма силами заперечувати найменшу схожість, але і тим, і іншим сподобаються оригінальні сюжети й майстерність прозаїка.

Воткінс М. Час пішов… Підкори посаду за 90 днів / М. Воткінс ; пер. з англ. С. Сарвіра. – Київ : Наш формат, 2017. – 248 с. У цій книжці  покроково описано процес переходу на нову посаду й імовірні труднощі на цьому шляху.

Гавдат Мо. Формула щастя. Спроектуй свій шлях до радості / Мо Гавдат ; пер. з англ. О. Чупи. – Київ : Кі Фанд Медіа, 2018. – 384 с. Потужна особиста історія, переплетена з глибоким аналізом того, чого ми всі шукаємо там, де можемо натомість приймати рішення

Гарді Б. Не примушуй себе. Альтернатива силі волі / Б. Гарді ; пер. з англ. Н. Валевської. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2020. – 200 с. Коли ми активно впливаємо на умови навколо нас, наприклад, оточуємо себе новими людьми, іншими стають і наші емоції, думки та цінності.

Гаят М. Дивись уперед. Надійний шлях до омріяного життя / М. Гаят, Д. Гаркаві ; пер. з англ. О. Кацанівської. – Київ : Наш формат, 2017. – 176 с. Ця книжка – покрокова інструкція по створенню карти дій, яка стане вашим найважливішим проектом.

Голідей Р. Его – це ворог / Р. Голідей ; пер. з англ. О. Любенко. – Київ : Наш формат, 2019. – 208 с. Книжка для всіх, хто прагне саморозвитку, хоче зрозуміти себе та знайти кращу версію власного я.

Ґолдсміт М. Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути / М. Ґолдсміт, М. Рейтер ; пер. з англ. Н. Валевської. – Київ : Наш формат, 2017. – 238 с. Для всіх, хто хоче змінити свої звички, впорядкувати життя і не жалкувати про ухвалені рішення. Особливо буде ефективною для лідерів та управлінців.

Ґоулман Д. Нове “Я” . Вплив медитації на свідомість, тіло й мозок / Д. Ґоулман, Р. Девідсон. – Київ : Наш формат, 2019. – 264 с. Автори показують, як тривала практика впливає на нашу свідомість і функції мозку, аналізуючи коли медитація працює, а коли – ні, і чи допоможе цей метод абсолютно всім.

Ґоулстон М. Я чую вас наскрізь! Як порозумітися будь з ким / М. Ґоулстон ; пер. з англ. А. Жищинської ; передм. К. Феррацці. – Днiпро : Моноліт, 2019. – 248 с. Секрет злагоди полягає не в умінні говорити, а в умінні слухати й чути, чого насправді прагне співрозмовник.

Двек К. Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху / К. Двек ; пер. з англ. Ю. Кузьменко. – Київ : Наш формат, 2017. – 288 с. Видання особливо корисне тим, хто не вірить у власні можливості й не бажає мислити гнучко: реальні історії та практичні рекомендації, які ґрунтуються на багаторічних дослідженнях, стануть потужним поштовхом до змін.

Діамандіс П. Переможець. Як досягти колосального успіху і вплинути на світ : [пер. з англ.] / П. Діамандіс, С. Котлер. – Київ : K. Fund, 2016. – 254 с. Для сучасного експоненціального підприємця це видання стане настільною книгою про використання нових технологій, масштабного мислення та надзвичайного впливу нових інструментів.

Кавасакі Ґ. Мистецтво змінювання сердець, умів, дій. Шлях зачарування в бізнесі / Ґ. Кавасакі ; пер. з англ. В. Ярмольчук. – Харків : Віват, 2020. – 224 с. Від зовнішнього вигляду персоналу до оформлення банерів на Facebook та YouTube – Ґай Кавасакі знає, як використати навіть найменшу деталь, щоб зачарувати кожного.

Калабуха Л. Почніть говорити “НІ”. Як упевнено відмовляти та викликати повагу. 200 практичних прикладів. [100% український досвід] / Л. Калабуха. – 6-те вид. зі змінами. – Тернопiль : Мандрівець, 2020. – 232 с. Ця книга – покрокова інструкція з ефективної комунікації, яка рятує найскладніші переговори як у бізнесі, так і в житті, а для тих, хто працює у продажах, вона стане настільною.

Кові С. Р. Восьма звичка. Від ефективності до величі / С. Р. Кові ; пер. з англ. О. Замойської. – 2-ге вид. – Харкiв : Клуб сімейного дозвілля, 2019. – 496 с. Дієва програма досягнення професійного й особистого успіху.

Кові С. Р. Спершу найважливіше. Жити, любити, вчитися, залишити слід / С. Р. Кові, Р. Е. Меррілл, Р. Р. Меррілл ; пер. з англ. А. Ящук. – 2-ге вид. – Харкiв : Клуб сімейного дозвілля, 2020. – 384 с. Книжка, що навчить не просто керувати своїм часом і своїм життям. Ви зможете визначити, що є дійсно важливим, поставити мету та рухатися до неї, не зважаючи ні на що

Конґер Д. Мистецтво переконування / Д. Конґер ; пер. з англ. Г. Прудкої. – Київ : Книголав, 2017. – 88 с. У наш час люди запитують не лише «що я маю робити?», але й «чому я маю це робити?». Вміння влучно відповісти на це запитання і є мистецтвом переконування.

Корб А. У пастці депресії. Як подолати тривожність і радіти життю / А. Корб ; пер. з англ. А. Марховської. – Київ : Наш формат, 2019. – 216 с. Книжка для всіх, хто цікавиться психологією, теоріями, що пояснюють емоційні стани та розвиток депресії.

Кох Р. Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат / Р. Кох ; пер. з англ.: Н. Лавської, О. Лобастової. – Оновл., ювілейне вид. – Київ : КМ–БУКС, 2020. – 400 с. Огляд вже відомих та найновіших наукових концепцій і теорій супроводжується рекомендаціями щодо їх практичного застосування у бізнесі й особистому житті.

Куніос Д. Момент еврики. Ага-реакції, творчий інсайт і мозок / Д. Куніос, М. Біман ; пер. з англ. І. Віннічук. – Київ : Книголав, 2017. – 368 с. Ви дізнаєтесь, як різні життєві обставини та умови впливають на те, чи приходить до вас осяяння, а також – чи корисне воно і як краще його задіяти.

Лак’яні В. Код винятковості. Живи за власними правилами / В. Лак’яні ; пер. з англ. Н. Валевської. – Київ : Наш формат, 2019. – 296 с. Автор пропонує інструменти, котрі допоможуть тверезо дивитися на світ, правильно визначати цілі та робити власне життя винятковим.

Ланкастер Д. Лідерство у стилі Lean. Шлях до постійного вдосконалення вашого бізнесу / Д. Ланкастер. – Київ : K. Fund, 2017. – 240 с.  Достатньо восьми кроків, аби створити міцну систему управління в режимі реального часу.

Менсон М. Усе замахало. Але надія є / М. Менсон ; пер. з англ. А. Ящук. – 2–ге вид. – Київ : Наш формат, 2020. – 248 с.  Мeнcoн poзбуpxaє нaйнeoчiкувaнiшi пoчуття, зaкликaючи нapeштi бути чecнiшим iз coбoю тa cвiтoм.

Мур Ґ. Прокачай свій мозок. Цікаві вправи для тренування / Ґ. Мур ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Харкiв : Клуб сімейного дозвілля, 2020. – 192 с.  Ви – це ваш мозок. І він чекає, коли ви зможете використати весь його потенціал. Ідеальна нагода – влаштувати 40-денний марафон «мозкового штурму». Персональний тренер з інтелектуальної прокачки Ґарет Мур підготував круті вправи на всі «групи м’язів».

Мур Ґ. Прокачай свою пам’ять. Цікаві вправи для тренування / Ґ. Мур ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Харкiв : Клуб сімейного дозвілля, 2020. – 192 с. Ця книжка допоможе натренувати пам’ять і перетворити її на носій майже безмежної місткості.

Найт С. Магічне мистецтво ігнорування. [Як не марнувати часу на людей, які вам не подобаються, і не робити того, чого не хочеться] / С. Найт ; пер. з англ. І. Гнатковської. – Харків : Віват, 2020. – 176 с. Припиніть непокоїтися через незначущі дрібниці – опануйте дивовижне мистецтво ігнорування та станьте творцем власного щастя.

Паркер П. Мистецтво збиратися разом. Як організувати змістовну та результативну зустріч / П. Паркер ; пер. з англ. О. Гамурарь. – Харків : Віват, 2020. – 288 с. Цікаві фішки та лайфхаки з організації, планування та проведення будь-яких зустрічей – приватних чи корпоративних.

Пепен Ш. Переваги поразок / Ш. Пепен ; пер. з фр. Є. Голобородько. – Харків : Віват, 2019. – 192 с. Розповідаючи історії успіху відомих людей крізь призму вчень Ніцше, Фройда та інших визначних філософів, автор цієї книжки навчить вас досягати успіху, протистояти невдачам і перетворювати поразки на перемоги, щоб жити повноцінно і здійснити свої мрії.

Танненбаум Р. Як обрати стиль лідерства / Р. Танненбаум, В. Г. Шмідт ; пер. з англ. Г. Прудкої. – Київ : Книголав, 2017. – 72 с. Книжка аналізує різні моделі менеджменту, показує зразки лідерської поведінки і допомагає обрати саме той стиль керування, який буде доречним у конкретній ситуації та забезпечить ефективне досягнення бажаних цілей.

Трейсі Б. Звички на мільйон доларів. Як збільшити свій прибуток / Б. Трейсі ; пер. з англ. Ю. Григоренко. – Харків : Віват, 2020. – 288 с. Звикайте до успіху, бо успіх – найважливіша звичка.

Трейсі Б. Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час / Б. Трейсі ; пер. з англ. І. Савюк. – 3-тє вид. – Харкiв : Клуб сімейного дозвілля, 2019. – 112 с. Це видання навчить вас бути ефективним та використовувати свій час з максимальною користю.

Улмер К. Не бійтесь боятися. Як знайти спільну мову з власним страхом / К. Улмер ; пер. з англ. Г. Топіліної. – Київ : Книголав, 2019. – 368 с. Всього за кількасот сторінок ви повністю потоваришуєте зі своїми страхами і навчитеся використовувати їх на благо.

Фішер Г. Чому ми кохаємо: природа й хімія романтичних почуттів / Г. Фішер ; пер. з англ. Н. Хаєцької. – Харкiв : Клуб сімейного дозвілля, 2019. – 288 с. Тут відповіді на запитання про мінливе й часто неконтрольоване почуття, яке ми звемо коханням.

Флемінґ К. Говорити легко та невимушено. Як стати приємним співрозмовником / К. Флемінґ ; пер. з англ. Ш. Нодя. – Харкiв : Клуб сімейного дозвілля, 2020. – 240 с. Знавець мовних вихилясів, тренерка з техніки мов та майстер спорту з вишуканих бесід Керол Флемінґ допоможе прокачати комунікативні навички.

Фоєр Д. Прогулянка Місяцем з Ейнштейном. Мистецтво запам’ятовування / Д. Фоєр ; пер. з англ. Є. Ніколаєвої. – Харків : Віват, 2020. – 304 с. Книжка Фоєра – це заклик відродити мистецтво запам’ятовування, яке навіть нині, у добу смартфонів, стає дедалі актуальнішим.

Хей Л. Зціли себе сам. Змінюй думки – змінюй себе / Л. Хей ; пер. з англ. Т. Микитюк. – 2-ге вид. – Харкiв : Клуб сімейного дозвілля, 2020. – 192 с. Це одна з тих книжок, які потрібно періодично перечитувати на певних етапах життя, щоб нагадати собі, наскільки сильними ви є і ніщо не здатне зламати вас

Цзян Цзя. Як не боятися відмов та рушити до мети / Цзя Цзян ; пер. з англ. Т. Фролова. – Харкiв : Клуб сімейного дозвілля, 2019. – 240 с. Використовуй досвід автора, переформатовуй свідомість та вчись не боятися найшаленіших та найсміливіших мрій. Спробуй. І все буде «так».

Чин-Нінґ Чу. Кам’яне обличчя, чорне серце. Азіатська філософія перемог без поразок / Чу Чин-Нінґ ; пер. з англ. О. Дем’янчука. – Харкiв : Клуб сімейного дозвілля, 2019. – 272 с. «Кам’яне обличчя, чорне серце» описує таємний закон природи, що керує успішною поведінкою в кожному аспекті життя.

Чопра Д. 7 духовних законів успіху. Як втілити мрії / Д. Чопра ; пер. з англ. І. Туреги. – Харкiв : Клуб сімейного дозвілля, 2019. – 144 с.  Пам’ятайте: успіх – це мандрівка, а не пункт призначення.

Шварц Д. Дж. Мистецтво досягати бажаного. Як заробити більше грошей, мати значний вплив і стати щасливішим / Д. Дж. Шварц ; пер. з англ. В. Пунька. – Харкiв : Віват, 2020. – 272 с. Провідний експерт і професор з питань мотивації Девід Шварц розповідає, як заробити більше грошей, мати значний вплив і стати щасливішим, позитивно сприймаючи життя та творчо його плануючи.

Шер Б. Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку / Б. Шер ; пер. з англ. С. Новікової. – Харкiв : Клуб сімейного дозвілля, 2019. – 288 с. 10 простих уроків, щоб полюбити своє життя

Юрі В. Сила позитивного Ні. Як сказати “ні”, але зберегти угоду і стосунки / В. Юрі ; пер. з англ. Н. Палій. – Київ : Книголав, 2017. – 320 с. Як же досягти бажаного результату, але зберегти гарні взаємини? Секрет – у мистецтві «позитивного НІ». Це проста і перевірена схема, яка складається з трьох етапів. І засвоїти її може кожен.

Після закінчення карантинних обмежень з добіркою всі охочі зможуть ознайомитись у відділі обслуговування користувачів (ІІ поверх).


Мобільне меню