Книга-ювіляр Жуль Верн «20 000 льє під водою» (150 років від дня публікації)

422ae5c1d94dcf65384d63e717eeea23Жуль Верн. Слава цього письменника така велика, що його романи читаються в усіх куточках планети. Згідно з даними ЮНЕСКО, за кількістю перекладів мовами народів світу книги Жуля Верна займають третє місце, поступаючись лише творам сценаристів студії Волта Діснея і книгам Агати Крісті.

Романи письменника стали джерелом наснаги для вчених, винахідників, мандрівників, адже майже всі його передбачення в галузі науки і техніки збулися.

В цьому році виповнюється 150 років від дня публікації одного з найвідоміших романів Жуля Верна «20 000 льє під водою». У березні 1869 року було розпочато публікацію роману в паризькому «Журналі виховання та розваг» з передмовою автора: «Сподіваюся, що й ця подорож під водами океану збагатить і зацікавить читачів так само, як і попередні, коли не більше… Бажання хоч би там що відкрити цей цікавий, вигадливий, майже невідомий світ коштувало мені неабияких зусиль і труднощів». Складність, за зізнанням самого Жуля Верна, полягала в тому, щоб «зробити правдоподібними зовсім неймовірні речі». Роман друкувався частинами в міру написання і остання частина вийшла в червні 1870 року.

Більше інформації на блозі “Книжковий простір”http://read-ukrainian.blogspot.com/


Мобільне меню