«Книга – джерело інтелектуальної свободи»

images«Ми переживаємо поразки й перемоги,

боїмося і наважуємося, зупиняємося й ідемо далі,

живемо в шорах стереотипів чи розширюємо обрії – щодня.

Незалежно від того, хто ми, ким працюємо,

Чого прагнемо і про що мріємо. Якщо ви хочете розвиватися…»

                                                                                  Аліна Акуленко

Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук продовжує презентацію інформаційно-просвітницького проекту  «Книга – джерело інтелектуальної свободи», а саме –  науково-популярні мотивуючі видання – нон-фікшн української журналістки, філологіні Аліни Акуленко та видатного педагога, професора Стенфордського університету Бернарда Рота, що зберігаються у бібліотечному фонді ЧОУНБ ім. М. Івасюка і призначені для широкого кола читачів.

27Аліна Акуленко – цілеспрямована жінка, журналістка, авторка та ведуча суспільно-політичних програм на Українському радіо, кандидат філологічних наук, фіналістка та член журі міжнародних радіоконкурсів – ділиться з читачами своїми напрацюваннями і спостереженнями, цікаво, обґрунтовано, дуже позитивно розповідає про теорію і практику народження і втілення різних проектів, про психологію створення нового і підводні камені на цьому шляху.

 

27_1 Акуленко А. Побачити свої зірки в калюжі / Аліна Акуленко. – Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2017. – 272 с.

       Це унікальна українська книга-інструкція для реального життя, яка допоможе читачеві досягати персональної самореалізації на різних життєвих рівнях. Автор щиро та креативно веде читачів до їхніх зірок, прокладаючи шлях крізь лабіринти українських реалій та враховуючи нашу ментальність.

Ця її книга – це ода праці, наполегливості та здоровому глузду на 100%

27_2 Бернард Рот — професор інженерних наук, засновник і директор Hasso Plattner Institute of Design в Стэнфорде (школи дизайну, відомої також як «d.school»), один з провідних експертів по кінематиці та роботехніці. Він закінчив Міський коледж Нью-Йорку та захистив ступінь PhD в Колумбійському університеті. Бернард навчає студентів Стенфорда і професіоналів по всьому світу, виступає на міжнародних конференціях та проводить семінари.

Бернард Рот очолював декілька професіональних спільнот та керував деякими компаніями.

Натепер Рот проживає  в Стенфорді  (штат Каліфорнія).

27+3Рот Бернард. Візьміть за звичку досягати мети : припиніть просто мріяти і почніть діяти й контролювати життя / Б. Рот [пер. з англ. Ірини Коцулим]. – Харків : Віват, 2019. – 256 с.

Талант і гарні ідеї — це лише одна частина рівняння. Наступний крок — це дія, яка допоможе досягти успіху. Бернард Рот доводить, що певні ідеї та дії допоможуть подолати внутрішні бар’єри, які ми зводимо самі, та здобути бажаний результат. Розкрийте свій потенціал за допомогою порад автора, який навчить вас:— відкривати себе для нових знань і досягнень;— перетворювати власні ідеї на успішні проекти;— долати нерішучість і ухвалювати правильні рішення. Із цією книжкою ви матимете можливість пізнати себе, віднайти щастя та успіх!

З книжки ви дізнаєтесь, як навчитися мислити креативно й реалізовувати власні амбіції. …

Ви зрозумієте, чому Берні вважають одним із найбільш творчих і вільних мислителів сьогодення.

Фотодокументи використані з інтернет-ресурсів.

 


Мобільне меню