«Книга – джерело інтелектуальної свободи»

011«Розвиток культури – це розвиток мови

Якщо мої книги стануть внеском в

         українську культуру, то це прекрасно»

                                                                             Радислав Гандапас

Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук продовжує презентацію інформаційно-просвітницького проекту  «Книга – джерело інтелектуальної свободи», а саме –  науково-прикладні мотивуючі видання – бестселери Радислава Гандапаса,  успішного тренера по лідерству та особистому розвитку, що зберігаються у бібліотечному фонді ЧОУНБ ім. М. Івасюка і призначені для широкого кола читачів.

Радислав Гандапас – творець унікальної методики особистісного зростання, автор численних тренінгів, семінарів і книг з мистецтва лідерства. Всі книги Радислава Гандапаса присвячені розвитку нестандартної логіки і підвищення навичок ефективної комунікації.

Читати книги цього автора варто представникам керівного складу компаній, рядовим працівникам, які прагнуть до кар’єрного росту, а також студентам, які бажають «вдало стартувати по життю».

Через всі роботи Гандапаса червоною ниткою проходить ідея всебічного розвитку особистості. Він не має на меті зробити зі своїх підопічних «пропащих харизматиків». Навпаки, людина повинна отримати природну підпірку по життю, щоб можна було і вести бізнес, і займатися сім’єю, а також приділяти час хобі та здоров’ю. Як зізнається сам тренер, харизма корисна тільки в складні і переломні моменти життя. В буденності ж без належного контролю лідерські якості можуть завдати людині непоправної шкоди.

Феномен книг Радислава Гандапаса у тому, що письменник пропонує дуже оригінальний, нестандартний і ефективний підхід до питання особистісного зростання. Всі навчально-методичні матеріали мають продуману до найдрібніших подробиць структуру. Книги написані досить складною для розуміння мовою. Але наявність зручних схем, підказок і уточнень роблять засвоєння матеріалу легким, цікавим і навіть захоплюючим. Творчість автора легко маневрує від загального до конкретного . У книгах автора можна знайти безцінний матеріал про те, як привести роздроблену, розсіяну і надламану особистість до гармонійного, цілісного і красивого єства.

012Гандапас Радислав. Камасутра для оратора : десять розділів про те, як перетворити публічний виступ на втіху / Р. Гандапас [пер. з рос. Н. Козик]. – (2-ге вид.). – Дніпро : Моноліт, 2018. – 272 с.

Гарний  оратор повинен досконало володіти мовою. Політик, громадський діяч, який не знає державної мови, не лише не викликає поваги й довіри, але й нерідко мимоволі викликає скептичне ставлення до себе як особистості державного рівня.

Від самої лише думки по те, що доведеться стояти на трибуні з мікрофоном та виголошувати важливу доповідь, коли до тебе прикуті десятки, а то й сотні очей, раз обсипає тебе снігом, другий – жаром? Це цілком нормально А головне, що від жаху до насолоди лише один крок, і цей крок  – саме ця книга.

Прочитавши її, ви побачите, що добрими промовцями не народжуються. Мистецтву «взаємного кохання з публікою» можна навчитися. І це вміння відкриває багато дверей, ба більше – є чи не визначальним у всіх сферах суспільного життя.

013Гандапас Радислав. Харизма лідера : феномен харизми від А до Я / Р. Гандапас [пер. з рос. А. Стояновської].Дніпро : Моноліт, 2018. – 296 с.

«Харизма – це й імідж, і здібності особистості, і модель комунікації, і елемент містики, загадки, міфу. І головне не те, з чого вона складається, а для чого вона потрібна. Відповідь оманливо проста: призначення харизми, її функція – вплив на людей», – це одна з цитат цієї книги.

На думку автора, це не містичний дар, а явище об’єктивної реальності, яке цілком можна дослідити. Він ділиться результатами свого дослідження на прикладі видатних особистостей минулого й сучасності, показує, як звичайні на перший погляд люди перетворюються на проводирів і творя історію. Аналізує складні харизми як потужного інструмента влади, психологію, особливості іміджу, а також говорить про харизму організацій та брендів.

Ще декілька слів про автора.

На сьогоднішній день,  неабиякий одеський хлопчина  Радислав Гандапас — найвідоміший у СНД спеціаліст із лідерства, автор десяти книжок і чотирнадцяти фільмів із лідерства, ораторського мистецтва та особистої ефективності. Найтитулованіший бізнес-тренер СНД, Радислав проводить щонайменше сто тренінгів і семінарів на рік у країнах СНД, Середньої Азії та Балтії.

Радислав —частий експерт у програмах центральних телеканалів і на сторінках провідних ділових видань. Серед його клієнтів — МТС, «Альфа-банк», представництва IBM, BP і MTV, а також члени урядів кількох країн.

Фотодокументі взяті з інтернет-ресурсів.


Мобільне меню