Книга Буковини. Нове видання ЧОУНБ ім. Михайла Івасюка

Шановні користувачі! Пропонуємо для перегляду Анотований каталог видань 2022  року «Книга Буковини» (Вип. 15)  підготовлено і видано з метою надання широкому читацькому загалу  інформації про книговидавничу справу Буковини та популяризації нових видань, виданих на теренах краю.

Каталог включає бібліографічні описи та копії обкладинок книг, що надійшли до фондів Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Михайла Івасюка впродовж 2022 року. Книга побудована за систематичним принципом згідно Української десяткової класифікації і складається з наступних розділів: Область в цілому. Історія краю; Загальний відділ; Філософія. Психологія; Релігія. Теологія (богослов’я); Демографія. Соціологія. Статистика; Політика; Економіка. Економічна наука; Право. Юриспруденція; Державне адміністративне управління. Військова справа; Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля; Етнографія. Звичаї. Традиції. Фольклор; Математика та природничі науки; Прикладні науки. Медицина. Техніка; Мистецтво. Декоративно-прикладне мистецтво. Ігри. Спорт; Мова. Мовознавство. Філологія; Художня література. Літературознавство; Географія. Географічні дослідження; Краєзнавство; Історія. Історична наука. Історіографія. Як додаток, окремо виділено видання, що продовжуються.

У межах розділів бібліографічні описи розташовані за алфавітом.

Для зручності користування каталогом складено  допоміжний апарат, який містить іменний покажчик, алфавітний покажчик назв видань, в яких подаються номери позицій бібліографічних описів.

Сподіваємось, що каталог сприятиме інформаційному забезпеченню діяльності видавництв, знайде свого читача і буде корисним джерелом інформації для всіх, хто цікавиться літературою.

Адресовано фахівцям книговидавничої справи, представникам органів державної влади, працівникам бібліотек, книгарень і музеїв, краєзнавцям, науковцям, студентам та усім, хто цікавиться книжковою продукцією та історією краю.