Книжково-ілюстративна викладка «Вони чекають на нашу допомогу. Птахи Червоної книги України»

IMG_7824З 01 по 15 квітня 2015 року у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відкрита до перегляду проблемна книжково-ілюстративна викладка «Вони чекають на нашу допомогу. Птахи Червоної книги України», присвячена до Міжнародного дня птахів.

Важко уявити світ без птахів – царства, яке нараховує мільйони видів. Вони впливають на життя кожної людини і мають життєво важливе значення для кожного з нас. Але основне значення птахів – екологічне і полягає у тому, що кожна життєва форма відіграє важливу роль в екологічному балансі на Землі.

Сьогодні під першочерговою загрозою зникнення перебувають види птахів, які мають обмежене розповсюдження або є конституційно рідкісними, та види з обмеженими можливостями до розповсюдження тощо.

Загрозу зникненню видів становлять також:

–         торгівля птахами для домашнього утримання;

–         зміни клімату;

–         забруднення високої інтенсивності;

–         генетичне забруднення та інше.

Масштаби вимирання видів внаслідок діяльності людини є досить високими.

У нашій викладці літератури користувачі знайдуть закони, за якими зберігаються види птахів, занесені до Червоної книги, засади, на яких наша держава має ці види охороняти; ілюстровані описи видів птахів, занесених до Червоних книг України, Буковини та Українських Карпат.

Маємо надію, що представлені видання з бібліотечних фондів нашої книгозбірні зроблять наших користувачів значно добрішими. Також користувач знайде відповіді на запитання: «Як ми можемо допомогти птахам, що занесені до Червоної книги?».

Приєднуйтесь до перегляду та вивчення запропонованої нами проблеми (ІІІ поверх, ВДЕТП).

IMG_7824


Мобільне меню