Книжково-ілюстративна викладка «Квіти – наші друзі та цілителі»

1З 14 по 26 січня 2016 року запрошуємо у відділ документів з економічних, технічних та природничих наук переглянути розгорнуту тематичну книжково-ілюстративну викладку «Квіти – наші друзі та цілителі». Виставка адресована всім, кому подобається жити і працювати в світі квітів, хто не тільки здатний покращити своє життя, додати здоров’я, але напевне знає шлях до щастя та вдачі.

Користувачам представлена чимала кількість енциклопедичних, довідкових, навчально-популярних видань, альбомів та періодичних видань з квітникарства, що зберігаються у бібліотечних фондах бібліотеки.

Серед представлених видань кожен зможе знайти для себе книгу за смаком, зануритися в складний і таємничий світ магії квітів, знайти описи та можливості використання не тільки лікувальних квітів, але й тих, які здатні вплинути на долю та характер людини. Про це свідчать книги легенд та магії кімнатних рослин, читаючи які, ви отримаєте поради і рекомендації про те, як, наприклад, виростити Квітку Щастя. У кожної людини є така неповторна індивідуальна квітка, яка приносить удачу саме своєму господарю.

Змінюйте свій світ на краще разом із нашими книгами.

 

 

1


Мобільне меню