Книжково-ілюстративна експозиція «Україна – єдина країна»

IMG_3601У всіх школах України перший урок в День знань запропоновано провести із загальною назвою «Україна – єдина країна». Чернівецька обласна бібліотека не лишилася осторонь та пропонує користувачам книжково-ілюстративну експозицію з такою ж назвою.

Як свідчить історія, із тисяч народів і народностей світу лише близько 200 виросли в нації — створили свої держави й домоглися визнання світової спільноти, серед них — Україна – країна, яка має давні традиції державотворення, вона пройшла непростий шлях до здобуття своєї Незалежності.

Україна – мирна держава, українці – толерантні, ввічливі люди, які з повагою ставляться до будь-якої нації, будь-якої мови, а тому на території нашої держави проживають росіяни, молдавани, поляки, гагаузи, вірмени й багато інших.

Як не можна відділити небо від землі, так і не можна відділити Захід України від Сходу, Карпати від Світязя, Чорне море від Дніпра. Бо це все – Україна – єдина, суверенна, незалежна.

Українці мають усі підстави пишатись тим, що їхня Батьківщина не раз переживала дні слави, мужньо переносила найважчі випробування.

Від Ужгорода до Луганська, від Києва до Сімферополя, Україна багата родючими ґрунтами, водними ресурсами, корисними копалинами, різноманітним рослинним та тваринним світом, умовами для розвитку промисловості та сільського господарства. Економічна могутність України, так само, як політична і культурна, залежить від її цілісності й неподільності.

З виставкою можна ознайомитись у фойє бібліотеки. Триватиме вона протягом тижня.

  • IMG_3607
  • IMG_3608
IMG_36071 IMG_36082
jQuery Video Gallery by WOWSlider.com v5.0