Книжкова виставка “Пам’ять незгасима” (до Дня Чорнобильської трагедії)

IMG_812726 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС. Жахлива аварія призвела до радіоактивного опромінення величезної кількості людей, до забруднення води й навколишнього середовища. Навколо місця аварії утворилася так звана 30-кілометрова “зона відчуження”, з якої терміново було вивезено близько 200 000 осіб. Саме туди прибували фахівці для проведення робіт на аварійному блоці і навколо нього, а також військові частини. Згодом цих людей стали називати “ліквідаторами”. Щоб запобігти подальшим викидам радіоактивних матеріалів, до кінця 1986 року четвертий реактор АЕС був накритий спеціальним “саркофагом”.

26 квітня – день пам’яті про велику техногенну катастрофу, а також це день вшанування героїзму пожежників, персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, учених, будівельників, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії, подвиг яких назавжди залишиться в пам’яті українського народу. З цієї нагоди  відділ обслуговування користувачів  презентує  книжкову  виставку “Пам’ять незгасима” (до Дня Чорнобильської трагедії). Читачі зможуть ознайомитися з науковими дослідженнями та учбовими посібниками, публіцистичними матеріалами, тематичними фотоальбомами, матеріалами доповідей міжнародних конференцій, творами художньої літератури, а також аналітичними статтями з періодичних видань.

Виставка розрахована на широку читацьку аудиторію. Триватиме вона з 22 квітня 2015 року впродовж 10 днів (читальний зал, ІІ поверх).

IMG_8127


Мобільне меню