Книжкова виставка «ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ: ЗДОРОВА НАЦІЯ»

IMG_24054  червня 2014 року у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнуто тематичну книжкову виставку «Чисте довкілля:  здорова нація».

До уваги користувачів представлені навчальні посібники, наукові статті з періодичних видань та матеріали наукових конференцій, в яких розглядаються теоретичні  та практичні проблеми охорони навколишнього середовища.

Сьогодні, коли на всій планеті під впливом людини відбулися помітні зміни як живої, так і неживої природи, дедалі більшого значення набуває гармонійна взаємодія суспільства і природного довкілля, оскільки людина отримує від природи все необхідне для життя: енергію, продукти харчування, матеріали, черпає в ній емоційну й естетичну наснагу. Тому вкрай необхідна не лише чітка стратегія охорони природного середовища та посилення контролю за природокористуванням, але й добре продумана система екологічної освіти й виховання населення.

Представлена книжкова виставка розрахована на науковців, спеціалістів з екології, студентів та людей, які небайдужі до збереження навколишнього середовища.

Книжкова експозиція діє з 4 до 14 червня 2014 р. за адресою:
м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 47 (ІІІ поверх, довідки за тел.: 52-50-48).

  • IMG_2366
  • IMG_2391
  • IMG_2405
IMG_23661 IMG_23912 IMG_24053
Add Slideshow To Website by WOWSlider.com v5.0

 


Мобільне меню