Книжкова виставка «Архітектурні сторінки століть»

IMG_29841 липня 1995 року в Україні встановлено День архітектури України, який відзначається у Всесвітній день архітектури, заснований Міжнародним союзом архітекторів, що виник в 1946 році, після Другої світової війни, коли потрібно було піднімати з розвалин міста, відновлювати підприємства, відтворювати пам’ятники архітектури.

Україна пройшла довгий і складний шлях свого історичного розвитку. В її самобутній архітектурі, що сягає своїм корінням в дохристиянську добу, багату спадщину Київської Русі (Х-ХIII ст.ст.), барокову культуру (ХVII-ХVIII ст.), період розвитку архітектури «нового часу» та активних пошуків її національних особливостей ніколи не переривався зв’язок часів – зберігалась історико-культурна спадщина багатовікових національних традицій, що знайшла своє відображення в кращих творчих здобутках сучасних українських архітекторів.

У відділі мистецтв обласної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка розгорнуто книжкову виставку «Архітектурні сторінки століть», приурочену Всесвітньому дню архітектури та Дню архітектури України.

До уваги користувачів представлено кращі друковані та періодичні видання: альбоми, підручники, довідники, монографічні дослідження та  журнальні статті, що висвітлюють історичний процес розвитку архітектури, кращі зразки архітектурних ансамблів світу та України зокрема.

Запрошуємо всіх бажаючих до ознайомлення.

Виставка діятиме з 1 до 15 липня 2014 року за адресою:

м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 47 (ІІІ поверх, контакти: 52-50-48).