Книжкова викладка «Скарбничка доброго господаря. Органічні овочі на вашому городі: корисні поради та практики»

IMG_1568З 14 по 19 травня 2015 р. у відділі документів із економічних, технічних та природничих наук розгорнута тематична книжкова викладка «Скарбничка доброго господаря. Органічні овочі на вашому городі: корисні поради та практики».

Органічні овочі – це не тільки здорово і корисно, а й принципово! Натуральні овочі, органічна їжа, продукти без ГМО та ЕКО-товари… Мода на здорове харчування захоплює сьогодні українців.

Органічні овочі у відмінності від натуральних, вирощуються за технологіями сучасного органічного землеробства в екологічно чистих районах, віддалених від мегаполісів, трас та промислових зон. При їхньому виробництві не використовуються «хімія» та генно-модифіковані організми.

З кожним роком все більше виробників, а їх вже в Україні більше 150, переходять на органічні принципи ведення господарства. Це дає надію на те, що на столах українців будуть здорові та корисні овочі вітчизняного виробництва.

Книжкова викладка пропонує користувачам наукові, популярні та практичні посібники, матеріали з періодичних видань. Свої знання із запропонованої  теми можна поглибити використовуючи сучасні інтернет-технології та інші інформаційні ресурси нашої бібліотеки. За бажанням отримаєте тематичний список літератури із фондів ЧОУНБ ім. М. Івасюка.

Крокуйте в ногу з часом! Будьте в темі разом з нами!

  • IMG_1568
  • IMG_1565
IMG_15681 IMG_15652
jQuery Video Gallery by WOWSlider.com v5.0


Мобільне меню