Книжкова експозиція «Яскраві барви таланту»

IMG_6567На співочому небосхилі України яскравою зіркою сяє ім’я Оксани Петрусенко. Закарбований на грамплатівках голос продовжує чарувати мільйони людей. Виконані співачкою народні пісні та оперні арії увійшли до золотого фонду української музичної культури.

Тільки незрівнянний, гідний подиву талант, виняткової краси голос та ще феноменальна працелюбність піднесли її до мистецьких вершин. Виконання партій Наталки Полтавки в одноіменній опері Миколи Лисенка та Оксани у «Запорожці за Дунаєм»  Семена Гулака-Артемовського увиразнили музичне обдарування співачки. Особливо знаною Оксана Петрусенко стала як виконавиця народних українських пісень: «Плавай, плавай, лебедонько», «Стоїть гора високая», «Лугом іду, коня веду».

Свою творчість та своє життя вона до останку віддала людям. Її ім’я вічно пам’ятатиме Україна.

До ювілею співачки відділ мистецтв підготував книжкову експозицію «Яскраві барви таланту», на якій представлені друковані видання  про життя та творчість Оксани Петрусенко, зокрема: Юрій Станішевський «Національний Академічний театр опери та балету України ім. Тараса Шевченка», Микола Кагарлицький «Легендарна Оксана Петрусенко», нотні видання творів із репертуару славетної співачки та інше.

 Запрошуємо всіх бажаючих до ознайомлення.

IMG_6567