Книга–сповідь перед часом «Щоб пам’ять почула слова» від Тамари Севернюк

image1Бібліотека  отримала  у подарунок від Тамари Севернюк,  знаної української поетеси, заслуженого діяча мистецтв України її нову книгу–сповідь перед часом «Щоб пам’ять почула слова».

Це своєрідний екскурс в призабуті, невідомі чи маловідомі духовні, літературні, мистецькі скарбівні людських надбань; маленькі відкриття з буття Великих; болючі, хвилюючі роздуми автора над людськими долями, світлими і трагічними подіями в рідній державі.

Книга присвячена унікальній особистості, чиї літа проминули ніби в затінні, але залишились символом Навчителя, життя якого окреслювалось одним: бути світлом для тих, хто заблукав у темряві; втіхою – для тих, кого огорнув смуток; джерелом – для спраглих і надією – для зневірених.

Це все вона – Зіновія Флоріанівна Пенюк: буковинка, автор літературних перекладів з німецької, польської, італійської, румунської, французької мов. Поліглот… Людина, яка мала Богом даний дар мови, рушійного духу та душевної мудрості. І стала духовною матір’ю автору цієї книги – книги-сповіді перед часом і пам’яттю, яка теж потребує пам’яті.

Від імені працівників та користувачів нашої бібліотеки щиро дякуємо за цю унікальне видання великому другу нашої бібліотеки Тамарі Артемівні Севернюк.

Наснаги,  творчих злетів та вдячних читачів  у Ваш ювілейний рік!

image1