Клуб «Унікальний світ астрології». Зустріч шоста

29 квітня 2023 року клуб «Унікальний світ астрології» вже вшосте зібрав  товариство, яке цікавиться астрологією. Цього разу обговорювали тему «Ретроградні планети в гороскопі людини. Меркурій».

Ретроградний Меркурій – астрономічне явище, при якому виникає ілюзія руху планети Меркурій у зворотному напрямку, яке пов’язане з особливостями проекції видимого положення Меркурія на небесну сферу Землі.  Відбувається це через внутрішнє положення орбіти Меркурія щодо орбіти Землі та їх орбітального руху навколо Сонця. Це явище повторюване. В середньому впродовж року трапляється близько трьох таких положень планети, кожне з яки триває три тижні.

Цікаво, що про явище ретроградного Меркурія відомі тексти, що дійшли до нас з Середньовіччя. Про це йшлося в британських сільськогосподарських збірниках, якими користувалися фермери для складання графіків висадки рослин.

Учасники заходу дізналися про особливості та цікаві випадки побудови астрологічних прогнозів з врахуванням ретроградного Меркурія.

Модерував захід Ярослав Рачук, який познайомив присутніх не тільки з теорією, а й з практичним формуванням гороскопів у конкретних випадках.

  • DSC_1356
  • DSC_1360
  • DSC_1370
  • DSC_1372
DSC_13561 DSC_13602 DSC_13703 DSC_13724
responsive slider by WOWSlider.com v6.1


Мобільне меню