Клуб «Унікальний світ астрології». Зустріч п’ятнадцята

15 червня відбулася п’ятнадцята зустріч учасників астрологічного клубу «Унікальний світ астрології» (офлайн та онлайн), на якій розглядалася тема «Зелена астрологія: симбіоз «планета – людина – рослина».

Учасники заходу дізналися про вплив місяця на ріст рослин, а також про вплив положення цього світила на енергетичний стан організму дюдини.

На зростаючий місяць прийнято пересаджувати рослини та робити обробіток ґрунту, а от роботи пов’язані з травмуванням верхньої частини рослини проводити не рекомендують. Вважається, що у цей час відбувається бурхливе зростання усього, що росте над землею: листя, квіти та плоди.

Також модератор заходу Ярослав Рачук ознайомив присутніх з тим, як за поглядом та поведінкою можна визначити до якої стихії (земля, вода, повітря, вогонь) відноситься та чи інша людина зодіакального кола.

Знаки стихії вогню вирізняються енергійністю та запалом. Вони люблять бути в центрі уваги та вміють захопити навколишніх своїм ентузіазмом і впевненістю.

Представники земної стихії цінують стабільність, практичність і терпіння. Вони – надійні та завжди дотримуються своїх обіцянок.

Легкі та комунікабельні знаки стихії повітря завжди шукають інтелектуального збагачення і люблять соціальні контакти.

Емоційні та інтуїтивні знаки стихії води легко зчитують настрої навколишніх і здатні глибоко співпереживати.

Крім цього, на засіданні клубу бібліотекарі відділу наукової інформації та бібліографії підготували виставку – перегляд подарованих книг Софії Бланк –  почесної професорки, членкині співдружності художників– передвижників «Мистецтво натхнення», Міжнародної Спілки письменників, Міжнародної Асамблеї світу НДЕАМ (Ноосферна духовно-екологічна Асамблея світу), дослідниці мінералів, рослин, тварин за допомогою кірліанівської методології, а також їх взаємозв’язку і взаємодії з людиною.

Запрошуємо прихильників астрологічних вчень приєднатися до клубу «Унікальний світ астрології» в Telegram-каналі.

  • 1718626825066
  • DSC_0310
  • DSC_0311
  • 1718627757405
17186268250661 DSC_03102 DSC_03113 17186277574054
full screen slider by WOWSlider.com v6.1


Мобільне меню