Кінодіалог та перегляд фільму «Пропала грамота», молодіжний дискурс «Відродження духовності мовою кіно»

15 червня виповнюється 76 років від дня народження видатного українського кіноактора, кінорежисера, сценариста, нашого земляка  Івана Васильовича Миколайчука.

У  фільмографії Івана Миколайчука 37 ролей, 11 сценаріїв та 2 режисерські роботи. Він зіграв у кращих фільмах  українського поетичного кіно: “Тіні забутих предків”, “Сон”, “Білий птах з чорною ознакою”, ”Вавилон ХХ”, «Така пізня, така тепла осінь» та  інші.

Шлях, який пройшов Іван Миколайчук  був складний  – тернистий, але слід, що залишив він на землі,  увічнив пам’ять про Великого Артиста на всі віхи розвитку українського мистецтва кіно.

14 червня о 20.00 год., в рамках відзначення дня народження видатного митця, в обласній бібліотеці відбудеться кінодіалог та перегляд фільму «Пропала грамота», молодіжний дискурс про значимість сучасного мистецтва кіно в неформальній зустрічі-обговоренні громади міста «Відродження духовності мовою кіно».

В акції беруть участь:  мистецька громада міста, викладачі,  студентська молодь,  працівники закладів культури, громадяни міста – шанувальники творчості митця. Кожен  з присутніх матиме змогу поділитися своїми думками про   кіноепоху 60-80-х рр. ХХ століття,  про поетичність українського трансцендентного кіно, про творчі акторські та режисерські пошуки Івана Миколайчука. Важливо відзначити інтерес молодіжної аудиторії, зокрема молодіжної громадської організації «ФРІ».

Чекаємо на перегляді.


Мобільне меню