Кейс «Професійна книга»

Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук з кейсу «Професійна книга» презентує український  бестселер для менеджерів системи державного управління, що надійшов до фонду нашої книгозбірні. Юрій Голик та Андрій Черніков акумулювали у своєму виданні надзвичайно корисний  досвід державного управління Команди Дніпропетровської ОДА. Книга саме про людей цієї Команди – менеджерів екстра-класу, про тих, у кого вийшло, людей,  яким не все одно.

image001Голик Ю. Нескінченність не для слабаків. Книга про менеджерів, які хакнули систему держуправління / Юрій Голик ; пер. з рос. В. М. Верховеня. – Харків : Фоліо, 2020. – 286 с.: іл.

Ця книга – про унікальні події, коли у строкатий світ держуправління потрапило кілька сильних менеджерів з успішного бізнесу і, долаючи скепсис оточення, хакнули систему, змусивши її продукувати фізично відчутний результат.

Книга – про людей, яких не змогло засмоктати болото бюрократії і які, незважаючи на шалену протидію, не кидали розпочату справу, завжди доводячи її до кінця.