Кейс «Професійна книга»

Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук з кейсу «Професійна книга» презентує нові видання титулованого британського журналіста, професора Ґарварду, старшого наукового співробітника Оксфорду і Стенфорду, автора бестселерів Ніла Ферґюсона, що  нещодавно надійшли до нашої книгозбірні. На читача чекає пізнавальний і приємний екскурс за лаштунки великих подій та авторський погляд на парадокси сучасного світу.

Читання книг Ніла Ферґюсона мають бути вдумливими та  спонукати не тільки на роздуми, але і підштовхувати до практичних дій.

«Гроші – це не метал, а фіксація довіри»

image001Ферґюсон Н. Еволюція грошей. Фінансова історія світу / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. Катерина Диса. – Київ : Наш формат, 2017. – 384 с. Історія такої собі фінансової алхімії, розкриття таємниці образного фінансового «філософського каменя», коли, за висловом одного з першопрохідців у цій сфері Джона Ло, «золото можна робити з паперу.

image003Ферґюсон Н. Глобальний занепад. Як помирають інститути та економіки / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. Катерина Диса. – Київ : Наш формат, 2020. – 144 с.Ця книга  не належить до розряду легкого чтива, але містить переконливу аргументацію і, без сумніву, є корисною. Аналогій з тим, що відбувається в Україні дуже багато, хоча глибина проблем у нас, без сумніву, ще більше.