Кейс маркетолога-віртуоза або гра на емоціях і гаманцях клієнта

Перший крок до успіху в мінливому світі бізнесу – це вдалий маркетинговий план, орієнтований на споживача. Правильно позиціонуючи свій продукт і бренд, ви з великою ймовірністю зможете залучити нових клієнтів і партнерів, будете вигідно вирізнятися з-поміж конкурентів, швидко досягати неймовірного фінансового успіху.

Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук з метою інформування та популяризації професійної літератури, що зберігається у фондах нашої книгозбірні, пропонує тематичний чек-ліст «Кейс маркетолога-віртуоза або Гра на емоціях і гаманцях клієнта».

Профі-кейс, насамперед, наповнений інформацією щодо бестселерів  відомих успішних підприємців, невтомних креативних маркетологів, експертів із технологій.

Завдяки представленим ТОП-5 найкорисніших ділових видань ви дістанете надзвичайно цінну та корисну  інформацію, якої ваші конкуренти ніколи не дізнаються й ніде не знайдуть.

Ви здобудете величезні переваги – якщо читатимете, вивчатимете і діятимете.

image0011. Головна маркетингова книга від Олексія Філановського . – Харків : Вид-во «Ранок» : «Фабула», 2018. – 304 с. – (Серія «Нон-фікшн»).Книга Олексія Філановського – не підручник з маркетингу і не посібник для вузьких фахівців в окремих галузях маркетингової діяльності. А слово «Головна» у її назві вказує передусім на те, що вона містить відповіді на найфундаментальніші питання, пов’язані з маркетингом, – живим, мінливим і рухомим, наче ртуть. Важливо – мова тут іде про наші українські реалії, наші ринки, наших споживачів і наші культурні парадигми.

Книга буде цікавою й корисною підприємцям і державним службовцям, маркетологам і рекламістам, студентам і управлінцям, тим, хто збирається змінити професію, і тим, хто має намір змінити все навколо — починаючи з власної компанії.

image0022. Діб Аллан. Маркетинговий план на одну сторінку / Аллан Діб ; пер. з англ. М. Черник.  – Харків : Віват, 2020. – 288 с. : іл. – (Серія «Бізнес»).«Маркетинговий план на одну сторінку. Час знаходити нових клієнтів, заробляти більше грошей і бути унікальним» — це ті бізнес-стратегії, які справді працюють і Аллан Діб може легко це довести.

Він започаткував і розвинув багато підприємств у різних галузях, зокрема в IT, телекомунікаціях і маркетингу. Сьогодні його тактик дотримуються як світові акули бізнесу, так і власники невеликих компаній.

image0033. Манн Ігор. Маркетинг на 100%: ремікс. Як стати успішним менеджером із маркетингу / Ігор Манн. – Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2018. – 240 с.Оригінальний практичний підхід і жодної теорії, математичних формул та розлогих міркувань. Маркетинг в дії, не відірваний від життя.

Ігор Манн, маркетолог із двадцятирічним стажем, ділиться своїм досвідом, фішками та порадами, які колись допомогли йому розкрити власний потенціал та опанувати мистецтво маркетингу на найвищому рівні. Феномен помилок та їхній вплив на успіх проекту, ідейний штурм за 10 хвилин, пояснення понять «внутрішній маркетинг» та «самомаркетинг». Що таке сила дрібниць, або чому важливо мати візитівку, як влаштуватися на роботу маркетологом без досвіду. Все про клієнтів і конкурентів, креативність і правило «24 годин» – 100 % про маркетинг. І навіть більше.

image0044. Манн Ігор. Маркетинг без бюджету. 50 дієвих інструментів / Ігор Манн. – Дніпро : Моноліт, 2018. – 320 с.Для того щоб малий або середній бізнес процвітав, зовсім не  обов’язково замовляти дорогу рекламу та нести останню копійчину до спеціалізованого агентства. Збільшити продажі, забезпечити впізнаваність бренда та лояльність клієнтів цілком можливо вже за два місяці за допомогою 50 безкоштовних (чи майже безкоштовних) інструментів, наведених у книжці «Маркетинг без бюджету» відомого маркетера, консультанта, спікера, автора і видавця Ігоря Манна.

Цей практичний посібник містить неодноразово перевірені рецепти та свіжі ідеї з покроковими інструкціями щодо їх реалізації. Книжка стане у пригоді насамперед власникам, акціонерам, а також топ-менеджерам компаній, які не мають змоги чи просто не хочуть витрачатися на маркетинг. Більше уваги до «дрібниць» — і результат перевершить найсміливіші очікування!

image0055. Ґодін Сет. Пурпурова корова. Як створити незабутній продукт /Сет  Ґодін ; пер. з англ. Зорина Корабліна. – Київ : Наш формат, 2018. – 168 с.Уявіть, що ви мандруєте автомобілем. За вікном ідилічний заміський пейзаж. На мальовничих пасовищах скубають траву сотні корів. Вам цікаво, але вже хвилин за двадцять ви перестаєте звертати на них увагу. Хай би якими були корови – симпатичними, ідеальними, із чудовим норовом, при гарному освітленні, – вам стає нудно. Ось на що ви звернете увагу – так це на пурпурову корову серед них, і точно її не забудете. Те саме і з продуктами, які ви пропонуєте клієнту. Ми живемо у світі, де більшість продуктів невидимі.  Старе правило: створюйте безпечні, посередні продукти і поєднуйте їх із найкращим маркетингом, — перестало працювати. Лише унікальне викликає емоції та інтерес. Виняткове. Нове. Це – Пурпурова Корова.

Хочете знати більше? Тоді вам до нашої книгозбірні за адресою:

 м. Чернівці вул. Ольги Кобилянської, 47 (ІІІ поверх).


Мобільне меню