Кейс «Книжковий гурман»

Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук з кейсу «Книжковий гурман» презентує два бестселера, які неодмінно позитивно вплинуть на ваш ІQ, у багатьох сенсах розкриють вам очі та дадуть  змогу побачити явища далеко поза межами сьогоднішнього горизонту.

«Нам потрібне покоління, яке розглядатиме лідерство як благородну справу, визначену не особистими амбіціями, а мораллю – і закликом служити. Нам потрібні лідери, які вірять, що світ можна змінити не вбивством і стріляниною, а творчістю і змаганням… Я сповнений надії, бо вважаю, що це покоління вже на підході, саме в цей момент воно вже ходить Землею» – Шимон Перес, один із лідерів Держави Ізраїль, яка поставала завдяки його зусиллям.

image001Перес Шимон. Дрібних мрій не буває. Про сміливість, увагу та становлення сучасного Ізраїлю / Шимон Перес ; пер. з англ. Н. Мочалової.  – Київ : Форс Україна, 2020.  – 272 с. + 16 ст. вклад.

Ця розповідь про становлення справжнього лідера. Вона навчає сміливості й готовності ухвалювати складні рішення, спираючись на принципи й цінності. Учить не боятись мріяти, створювати і досягати поставлених цілей. Вона надихає долати труднощі, хай якими нестерпними вони здаватимуться.

Історія дивовижного перетворення Ізраїлю – це «не лише історія таланту, але й історія затятості, непогамовності у ставленні під сумнів дій і рішень керівництва, цілеспрямованої неформальності в поєднанні з унікальним ставленням до невдач, командної роботи, місії, ризику та міждисциплінарного творчого підходу».

image002Сенор Ден. Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива / Ден Сенор, Сол Синґер ; пер. з англ. М. Лузіної. – 3-тє вид. –  Київ : ТОВ «Якабу паблішинг», 2019. – 368 с.

Автор вирушив у подорож діловим світом Ізраїлю, щоб з’ясувати походження і природу багатства цієї бідної землі. В книзі наведені десятки бізнес-історій, які з успіхом були реалізовані в Ізраїлі та на основі яких автор намагається вивести кілька ключових правил.


Мобільне меню