Із болю народжене слово

15 травня – День пам’яті жертв політичних репресій, який відзначають щорічно в третю неділю травня, згідно Указу Президента від 21 травня 2007 року, з метою вшанування борців за правду, відродження національної пам’яті, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

Відділ абонемента пропонує відеодобірку літературних портретів «Із болю народжене слово» про  українських поеток, які стали жертвами «кровавого режиму» в різні роки.

Кількість жертв політичних репресій у нашій державі не піддається підрахунку – це неймовірні цифри. Терор і репресії вразили майже всі верстви українського населення. Наша історія, на жаль, знову повторюється. Небратні сусіди вирішили влаштувати черговий геноцид: вони, після невдалих спроб зломити дух свободи, прийшли знищувати нас фізично. Ми знаємо, чому кати ідуть шляхом заперечення наших національних символів, мови, культури, історії. Однак ми вистоїмо, бо спираємось на надійні плечі попередників-титанів.