Іван Франко в електронних базах даних ЧОУНБ ім. М. Івасюка (з нагоди ювілею)

2012_N4_lystopadВ історію української літератури Іван Якович Франко увійшов як один з найвидатніших поетів і мислителів кінця XIX – початку XX століття. В його творчості гармонійно поєдналися  глибокий реалізм, гостро-викривальний пафос і проникливий ліризм.

Як зазначається у ґрунтовному дослідженні «Іван Якович Франко: життя і творчість в портретах, ілюстраціях, документах», щодо ширини творчого діапазону він не має собі рівних в українській літературі минулого століття, а історія людства має дуже небагато подібних прикладів.

Творча  спадщина Івана Франка – біля п’яти тисяч творів, кращі з яких увійшли в золотий фонд української літератури. Творчість автора різнопланова, викликає хвилю різноманітних почуттів і емоцій: то веселить і дратує, то зворушує і хвилює, то розбурхує уяву, то тривожить і збуджує розум.

У переддень ювілею Івана Франка працівники відділу каталогізування Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Михайла Івасюка, з метою максимального розкриття змісту наявного в бібліотеці документного фонду, ще раз повернулися до електронних баз даних, звірили всю наявну в бібліотеці літературу, доповнили їх виданнями, які ще не були відображенні в електронних базах даних. А найголовніше – розкрили зміст багатотомних видань, адже, в кожному з томів є багато творів, об’єднаних під загальною назвою: чи то повісті, чи оповідання, що не дає необхідної інформації про кожну назву зокрема.

Наразі Ви, наші користувачі, матимете змогу скористатися електронним каталогом нашої бібліотеки, отримати повну інформацію про творчий спадок Івана Франка, твори якого стали надбанням духовної культури українського  народу.

Присвячені творчості книги Івана Франка в фондах книгозбірні можна переглянути за наступним лінком генерального каталогу.

  • 625522_html_6184cc7e
  • AvkNComF2gU
  • 6fK3jUAkbB4
625522_html_6184cc7e1 AvkNComF2gU2 6fK3jUAkbB43
slider jquery by WOWSlider.com v6.1