IV Буковинський студентський фестиваль науки

IMG_635118 травня 2015 року відділ документів з економічних, технічних та природничих наук долучився до участі в IV Буковинському студентському фестивалі науки, організованому Чернівецьким торговельно-економічним інститутом КНТЕУ (координатор заходу Бикова Н. В. – к. е. н., доцент, заступник декана фінансово-економічного факультету, голова дискусійного клубу  «Стратегія»).

Фестиваль організовано з нагоди відзначення Дня науки в Україні та в рамках проекту «Формування мережі інституцій інноваційної інфраструктури транскордонного регіону». 

«Туристична Буковина – побачити, щоб закохатися» –  за такою назвою учасникам фестивалю представлено відкритий перегляд літератури з фондів ЧОУНБ ім. М. Івасюка. Книжкові видання запрошують у захоплюючу подорож до чарівного куточка України – Буковини, завдяки яким  зможете ближче ознайомитися з історичними, архітектурно-мистецькими пам’ятками, розкішними природними парками, давніми храмами. Цікавими за своїм змістом є книги про міфи та легенди Чернівців,  мультикультурну спадщину буковинського краю. Ну і звичайно, що для студентської молоді є корисною інформація про перспективи  розвитку туристичної галузі на  Буковині, яка подається в навчальних посібниках, підручниках, монографіях та буклетах.

  • IMG_6353
  • IMG_6355
  • IMG_6350
  • IMG_6348
IMG_63531 IMG_63552 IMG_63503 IMG_63484
jQuery Video Gallery by WOWSlider.com v5.0


Мобільне меню