Інтернет-конференція «Відзначення 150-річчя заснування Товариства «Просвіта» в Чернівецькій області»

prosvitaЦьогоріч виповнюється 150 років від часу заснування Товариства “Просвіта” у Львові.

З цієї нагоди 7 червня на базі РТЦ обласної книгозбірні відбулася інтернет-конференція «Відзначення 150-річчя заснування Товариства «Просвіта» в Чернівецькій області».

Відкрив конференцію голова Чернівецького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Остап Савчук. Очільник обласного об’єднання ознайомив із ювілейними заходами з нагоди відзначенню 150-річчя з часу заснування «Просвіти» в області, а також проаналізував стан передплати газети «Слово Просвіти» в Чернівецькій області.

Марія Пелех, відповідальний секретар ЧОО ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка ознайомила учасників конференції з проектом «Платформи національно-патріотичного виховання ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка та основними напрямками діяльності районних відділень.

Марія Довгань, заступник директора з питань наукової роботи обласної книгозбірні, член правління ЧОО ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка  надала рекомендації бібліотечним працівникам щодо відзначення славного ювілею в області.

У заході взяли участь просвітяни, бібліотекарі Вижниці, Герц, Глибоки, Заставни, Кельменців, Новоселиці, Путили, Сторожинця та Хотина.

У рік 150-ліття “Просвіта” отримала друге дихання. Адже саме в часи, коли боротьба за українську ідентичність, українську державність виходить на перший план, суспільна значущість товариства “Просвіта” зростає. Виховання національної свідомості українця було основною причиною створення “Просвіт” і крізь роки залишається головною метою діяльності Товариства.

 

  • WP_20180607_003
  • WP_20180607_004
WP_20180607_0031 WP_20180607_0042
slider plugin wordpress by WOWSlider.com v6.1