Інформаційна виставка „Освіта за кордоном”

20 лютого 2014 року о 1300 Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека імені Михайла Івасюка та громадська організація «Мережа Освітніх Консультантів» представляють інформаційну виставку „Освіта за кордоном”. Її мета – інтеграція України в Європейський Освітній Простір завдяки поширенню інформації про можливість навчання українців за кордоном.

Мережа Освітніх Консультантів (МОК) почала створюватися у березні 2011 року. У травні 2011 року в місті Рівному відбулися установчі збори. У вересні 2011 року в місті Бердянську в рамках Проекту “Мережа Освітніх Консультантів” було підписано Меморандум про співпрацю освітніх консультантів з більшості регіонів України. МОК – соціальна структура, яка об’єднує педагогів, психологів, соціологів, освітніх працівників, котрі працюють у сфері освітнього консалтингу. Сьогодні мережа нараховує близько 100 фахівців.

Програма заходу:

  • · Презентація закордонних навчальних закладів (середня та середня спеціальна освіта, вищі навчальні заклади, мовні школи) та міжнародних представництв.
  • · Конкурси для навчальних закладів, підприємств, школярів та студентів.
  • · Вступна кампанія 2015 року в Україні та за кордоном.

У презентації виставки беруть участь представники вищих навчальних закладів з Австрії, Чехії, Кіпру, Словаччини, Польщі, керівники мовних курсів, фахівці в галузі освіти.

Протягом дня біля стендів виставки працюють представники закордонних ВИШів, проходять консультації з відвідувачами про можливості безкоштовного навчання за кордоном та навчання зі знижками.

Запрошуємо всіх бажаючих.

Адреса: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 47 (ІІ поверх).


Мобільне меню