Інформаційна година «Не скупімось, люди, на добро!»

PA060308Другий тиждень жовтня  весь світ проводить заходи до Всесвітнього дня  хоспісної та паліативної допомоги.

Організатором Дня є Світовий Альянс паліативної допомоги, куди входять національні та регіональні організації, які підтримують розвиток хоспісної та паліативної допомоги у всьому світі.

Паліативна допомога – це підхід, який дає змогу поліпшити якість життя пацієнтів із невиліковними захворюваннями та допомогти членам їхніх родин.

Хоспіс є однією з форм паліативної допомоги – це спеціалізована медична установа для догляду за невиліковно хворими людьми в кінці життя. Філософія хоспісу стверджує, що хоспіс – це не «будинок смерті», а  «будинок життя».

Гаслом  Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги  є: «Stop Біль – ми маємо право на знеболення!»

Зменшити  страждання та мінімізувати біль важкохворим – чи не найбільш важливе питання в системі надання паліативної допомоги.

8 жовтня в читальному залі для студентів Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету проведено інформаційну годину: «Не скупімось, люди, на добро!». До уваги гостей було запропоновано розповідь про особливості надання подібної допомоги, підготовлено книжково-ілюстративну експозицію, продемонстровано відеопрезентацію студентки Дубенського медичного коледжу Ірини Петрук, сюжет з «Новин» ТРК «Буковина» від 6 жовтня 2015 року про проблеми паліативної та хоспісної допомоги на Буковині та документальний фільм Андрія Рожена «Крок за обрій», виготовлений на замовлення Всеукраїнської громадської організації «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги».

Виховання співчуття до оточуючих, небайдужості до своїх близьких, рідних, друзів, навіть до проблем незнайомих людей – головна мета заходу. 

  • PA060303
  • 20151008_143226
  • PA060302
PA0603031 20151008_1432262 PA0603023
jQuery Video Gallery by WOWSlider.com v5.0


Мобільне меню