Інформаційно-пізнавальна година «Шевченківська премія – найвища відзнака в галузі літератури, мистецтва і культури України»

Фото-0351123Цьогоріч виповнюється 55 років від дня заснування Національної премії України імені Тараса Шевченка, яка увінчує найвидатніші твори не тільки українських, а й зарубіжних митців. Освячена іменем великого Кобзаря, ця творча нагорода має незаперечний авторитет і в Україні, і в усьому світі.

Відзначаючи цю подію, працівники відділу абонемента 26 травня провели інформаційно-пізнавальну годину «Шевченківська премія – найвища відзнака в галузі літератури, мистецтва і культури України» для студентів І-ІІ курсів Чернівецького обласного училища мистецтв ім. Сидора Воробкевича (спеціальність «Бібліотечна справа»). Присутні дізналися про історію заснування премії, ознайомились з чинним Положенням про Шевченківську премію, поділились своїми знаннями про буковинців – лауреатів Національної премії імені Тараса Шевченка. Для даної аудиторії було проведено бібліографічний огляд книжкової виставки «Скарбниця Шевченківських лауреатів».

Зустріч відбулась в дружній і теплій атмосфері.

  • Фото-0348
  • Фото-0351
  • Фото-0346
Фото-03481 Фото-03512 Фото-03463
slider jquery by WOWSlider.com v6.1