II обласний онлайн-ярмарок бібліотечних послуг «Це цікаво місцевій громаді»

ярмарка28 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, на базі РТЦ Чернівецької ОУНБ ім. Михайла Івасюка в онлайн-форматі відбувся перегляд  відеоекспозицій учасників ярмарку бібліотечних послуг.

Головним координатором підготовки та проведення ярмарку була  Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. Михайла Івасюка, яка здійснювала його організаційне, методичне, консультативне та інформаційне забезпечення. Співорганізатор – Чернівецьке обласне відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація». Ярмарок проводився з метою  виявлення, популяризації та впровадження  сучасних бібліотечних послуг, творчих ініціатив, оригінальних, нестандартних ідей, які сприяють успішному розвитку громад, підвищують суспільний статус бібліотеки і бібліотекаря, обміну креативним досвідом.

До участі в ярмарку було надіслано 19 заявок від міських, селищних та сільських бібліотек територіальних громад області – членів ЧОВ ВГО УБА. Після попереднього перегляду журі відібрало 12 відепрезентацій, в яких висвітлено дійсно нові, сучасні, креативні послуги. Зокрема, звертали увагу на відповідність темі послуги, інноваційність, логічність, чіткість викладення презентацій, впровадження послуги в роботу бібліотек, а також наявність рекламної продукції, пов’язаної з темою послуги.

Перше місце отримала центральна бібліотека Централізованої бібліотечної системи Сокирянської міської ради за представлену послугу «Креативний бібліопростір Hand Made» (бібліотека – територія творчості). https://youtu.be/vuIWD6PJItw

Друге місце посіла Сторожинецька центральна бібліотека  КЗ «Централізована бібліотечна система» Сторожинецької міської ради за проєкт «Навчайся та читай найкраще з бібліотекою» (креативна промоція читання, у т. ч. через соціальні мережі). https://ru.calameo.com/read/005054578ec48cb36d553

Третє місце здобула Чорногузівська сільська бібліотека Вижницької територіальної громади за презентацію «Маленька територія – великі можливості» в рамках проєкту з екологічного інформування та виховання  дітей та молоді своєї громади «За чисте довкілля». https://youtu.be/f7LHNDCns5I

Переможці отримали цінні подарунки від ЧОВ ВГО УБА.

Поза конкурсом продемонструвала свій аудіопроєкт під назвою «Reised by books – вихований книжками» (аудіоподкасти на допомогу онлайн-школі) КУ «Чернівецька обласна бібліотека для дітей» спільно з Управлінням патрульної поліції в Чернівецькій області.

На платформі «Zoom» учасники онлайн-ярмарку змогли побачити презентації заключного етапу та висловити свої думки та побажання.

Модераторка заходу – Алла Лупан, головна  методистка науково-методичного відділу обласної книгозбірні

Сучасні послуги бібліотек територіальних громад області, презентованих на ярмарку, будуть узагальнені і запропоновані для впровадження в практику роботи книгозбірень.

  • DSC_0153
  • DSC_0161
  • DSC_0167
  • DSC_0168
  • DSC_0175
DSC_01531 DSC_01612 DSC_01673 DSC_01684 DSC_01755
full screen slider by WOWSlider.com v6.1

 


Мобільне меню