ІІ обласний книжковий фестиваль «БукФест»

26 – 27 вересня 2019 року в Чернівцях відбудеться ІІ обласний книжковий фестиваль «БукФест».

Впродовж  двох  днів  видавці з  різних міст України та Буковини будуть  презентувати нові видання, а книголюби зможуть придбати улюблені книги за видавничими цінами.

Творчі зустрічі з письменниками та поетами, автограф-сесії, презентації, проекти та виставки, ніч поезії та авторської пісні, літературно-мистецький вечір, книжкові інсталяції, благодійні акції, майстер-класи, екскурсії нічним містом та багато іншого чекає вас на фестивалі.

Важливими заходами фестивалю стануть презентації проектів Українського інституту національної пам’яті «Усна історія (Майдан та АТО)» та Національного демократичного інституту міжнародних відносин «Це  теж зробила вона» про видатних та талановитих українок.

На гостей чекають цікаві майстер- класи, творчі майстерні та можливість здійснити віртуальні екскурсії.

«БукФест» – місце де варто провести час з дітьми. Дитячий майданчик пропонує цікаву розважальну  програму для дітей: ігри, вікторини, конкурси, майстер – класи, інсценізації казок.

Серед гостей фестивалю: Володимир Лис та Надія Гуменюк, Михайло Маслій, Анастасія Дмитрук, Іван Андрусяк, Софія Майданська, Світлана Бреславська, Неоніла Стефурак, Олена О’Лір ( Бросаліна О.Г.) Андрій Павлишин та інші автори.

Офіційне відкриття:  26 вересня 2019р., о 12.00 год. (вул. О. Кобилянської, 47, біля приміщення обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка).

Запрошуємо чернівчан та гостей міста відвідати фестиваль, зустрітись з цікавими особистостями, придбати улюблені книги, цікаво та корисно провести час.

Вхід на заходи фестивалю безкоштовний. Завітайте на фестиваль!  Приходьте з друзями, спілкуйтеся – книги чекають на вас.

Місце проведення – вулиця Ольги Кобилянської.

Час роботи фестивалю:   26 та 27 вересня, з 10:00 до 19:00год.

 

 


Мобільне меню