ІІ-й дегустаційний конкурс вин

28 лютого громадська організація «Об’єднання виноградарів і виноробів Буковини» спільно з працівниками ЧОУНБ ім. М. Івасюка провели ІІ-й  дегустаційний конкурс вин.

На конкурс було представлено 24 зразки молодих натуральних виноградних вин, виготовлених у власних господарствах членів ГО «Об’єднання виноградарів і виноробів Буковини» у 2-х категоріях  (сухі та напівсолодкі).  Дегустатори оцінювали «букет вина» – колір та прозорість, відтінки аромату та гармонію (густоту, терпкість, легкість) смаку кожного представленого вина та виставляли підсумкову оцінку у «Дегустаційному листку».

За підсумками конкурсу визначили переможців. У категорії «Сухі виноградні вина»: 1 місце – Арсеній Г. М., 2 місце – Аксентій М. А., 3 місце – Адамович С. М.; у категорії «Напівсолодкі виноградні вина»: 1 місце – Адамович С. М., 2 місце – Арсеній Г. М., 3 місце – Морар В. В.

Всім переможцям дегустаційного конкурсу вручено Дипломи.

Також у дегустації вин взяли участь представники «Клубу виноградарів та виноробів Галичини», які поділилася власним досвідом у галузі виноробства, директор Чернівецького ВКУ п. Кирилюк М. В., представники засобів масової інформації Буковини.